Drony FPV

Aktywne filtry

Profesjonalne Zestawy Dronów FPV

Szukasz zestawu drona wyścigowego, małego drona FPV do latania wewnątrz pomieszczeń czy zestawów dronów do latania z GoPro? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy wyspecjalizowanym sklepem i ekspertami w tym zakresie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno modele FPV szkoleniowe jak i profesjonalne. Posiadamy całe zaplecze serwisowe i części. Prowadzimy również serwis i naprawę dronów FPV. Potrzebujesz pomocy w doborze lub budowie? Śmiało skontaktuj się z nami!
Posiadamy pełne komplety dronów sportowych FPV i zestawy dronów FPV z kategorii dronów freestyle, wyścigowych, cinewhoop, whoop. Nasze modele posiadają wbudowane kamery i nadajniki FPV oraz umożliwiają loty z goglami i monitorami z podglądem na żywo.

Profesjonalny dron FPV freestyle do nagrywania z GoPro

W pełni gotowy model sportowego drona FPV do nagrywania z kamerą typu GoPro lub Insta dostępny w różnych konfiguracjach zabierze Cię w inny wymiar filmowania z powietrza.

VOLANT DISCOVERY 5"

Ekstremalnie szybki i lekki

Dron FPV Cinewhoop

Volant Cinewhoop 3" Nagrywanie Cinematic DJI Analag z GoPro

Volant Twig 3"

Mały, szybki, zabójczy

Sprawdź nasze zestawy i produkty:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć