O nas

Witamy wszystkich w naszym sklepie internetowym przeznaczonym małym i średnim multicopterom

Firma istnieje od 2012r. Chęć połączenia pasji z pracą zaowocowała otworzeniem sklepu. Najpierw były to modele samolotów, jednak na potrzeby dostosowania się do nowych trendów i rozwoju rynku poszerzyliśmy ofertę o multicoptery. Obecnie w sklepie posiadamy głównie produkty związane z dronami. Znajdą Państwo u nas wszystko co potrzebne jest do poskładania własnego coptera. Od wtyczek i przewodów, przez silniki i regulatory ESC, po ramy i śmigła, do akumulatorów i kontrolerów.
Naszym celem jest propagowanie wspaniałego hobby jakim jest modelarstwo. W naszej ekipie mamy osobę regularnie latającą modelami, składającą koptery wraz z licencją na drony VLOS. Multirotory to nasza pasja z którą codziennie obcujemy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chcesz poskładać własnego drona to chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Wraz z rozwojem oraz poszerzeniem oferty zaczęliśmy prowadzić sprzedaż hurtową dla wielu produktów. W celu dostosowania się do potrzeb rynku, oferujemy nie tylko pełne spektrum części, ale również posiadamy jedne z najniższych cen. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą to napisz! Zapewniamy, że otrzymana oferta będzie najlepszą.
Poza elektroniką posiadamy również balsę, sklejki, kleje i listwy.


Prowadzimy również usługi związane z wynajmem kamer i aparatów oraz nagrywania filmów z powietrza.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć