Serwis Avifly - naprawa, modyfikacje i budowa dronów FPV i dronów wyścigowych

Avifly - Profesjonalny Serwis Dronów FPV

Z pasji i serca budujemy, kostruujemy, naprawiamy. 10 lat doświadczenia. Profesjonaliści w swoim fachu

Serwis

Sprawdź stan techniczny, napraw, zmodyfikuj lub ulepsz swojego drona!

Budowa

Zbuduj swój wymarzony model! Twój pierwszy dron a może kolejny?

Kontakt

Potrzebujesz pomocy z dronem? Chętnie ci w tym pomożemy!

realizacje

Nasza mała "Galeria Chwały" - drony, które już złożyliśmy lub naprawiliśmy.

Serwis Avifly

Warto oddać drona w nasze ręce. Zapytasz Dlaczego? Bo drony, to nie tylko nasza praca, a pasja! Hobby, któremu oddaliśmy się całkowicie i w którym przepadliśmy już wiele lat temu. Nasz sklep działa już ponad 8 lat na rynku i z dumą i pełną śmiałością możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z największych sklepów z częściami do dronów w Polsce. Co za tym idzie - mieliśmy do czynienia z całą masą elektroniki od różnych producentów. To co sprowadzamy do sklepu testujemy na naszych prywatnych modelach.
Wiemy co działa dobrze, a na co nie warto tracić czasu i sił.
Przez ten czas przez nas sklep przewinęła się cała masa modeli, które przywozili i wysyłali do nas Klienci z całej Polski. Każdy taki dron to dla nas nowa przygoda - co nie działa? Dlaczego? Co możemy zrobić i ulepszyć, żeby działał jeszcze lepiej? Takie pytania zadajemy sobie codziennie i codziennie też znajdujemy na nie odpowiedzi.

Z racji tego, że z dronami spędzamy nie tylko czas w pracy, ale również poświęcamy na rozwijanie naszej pasji  wolne chwile - trzymamy rękę na pulsie. Wiemy co nowego pojawia się na rynku, znamy relacje wielu naszych znajomych i dzielimy się naszymi przemyśleniami co do sprzętu. Oddając swój model do naszego serwisu masz gwarancję, że wybierzemy dla ciebie tylko najlepsze części i zastosujemy najnowsze upgrade, które pozwolą ci lataj jeszcze lepiej i szybciej. Jeśli będzie trzeba poprawimy mocowania i ulepszymy twój sprzęt. Posiadanie "na miejscu" sklepu pozwala nam na szybką i efektowną pracę. Całą niezbędną elektronikę i części mamy u siebie, więc nie musisz długo czekać, aż twój dron zostanie naprawiony.

Co i jak robimy? Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak zgłosić drona do naprawy?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Wstępnie określimy co dolega twojemu dronowi i podamy czas realizacji.

Jeśli zgodzisz się na zaproponowane warunki - przywieź lub odeślij do nas drona.

Jakie drony serwisujecie?

Specjalizujemy się w serwisie i naprawie sportowych dronów FPV z kategorii:

> Freestyle FPV
> Racing FPV - drony wyścigowe
> Cine i Cinewhoop
> Klasa Custom 650-1050mm pod bezlusterkowce
> Klasa mikro oraz whoopy

Czy są drony, których naprawy się nie podejmujecie?

Tak. Nie podejmiemy się naprawy dronów DJI (w takim przypadku zachęcamy do skorzystania z usług jednego z autoryzowanych przez DJI serwisów) oraz dronów zabawkowych (wszelkiego rodzajów modeli dostępnych do zakupu w marketach czy serwisach aukcyjnych - ze względu na niedostępność dedykowanych części).

Czy mogę wysłać do was drona?

Jak najbardziej! Prowadzimy serwis wysyłkowy, co oznacza, że możesz do nas wysłać drona z dowolnego miejsca w Polsce. Po jego naprawie lub modyfikacji odleślemy go do ciebie.

Ile kosztuje naprawa?

Wyceny przygotowywane są indywidualnie. W zależności od skomplikowania i nakładu pracy. O wszystkich kosztach informujemy przed rozpoczęciem naprawy.

Średni koszt roboczo godziny to 50-100zł netto.

Klientom naszego sklepu przysługuje rabat dla usług serwisowych.

Jak długo trzeba czekać na naprawę?

Szybko!

Obecnie posiadamy 3 osoby z doświadczeniem zajmujące się serwisem. Zwykle napraw dokonujemy w terminie 2-4 dni roboczych.

Budowa Dronów w Avifly

W Avifly zajmujemy się nie tylko sprzedażą części do dronów, ale także ich składaniem. Jest to nasza pasja i posiadamy w tym zakresie olbrzymie doświadczenie. Możemy stworzyć dla ciebie wymarzonego drona, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb: nieważne czy ma to być mały dronik FPV do zabawy w domu, 5 calowy dron wyścigowy, platforma pod profesjonalne nagrywanie z GoPro czy większy projekt pod bezlusterkowce. Zajmujemy się tym od dawna, codziennie <3  

Rozwijamy się każdego dnia! Nasz asortyment jest świeży i regularnie ewoluuje wraz z rynkiem. 
Jesteśmy gwarancją nie tylko jakości i rzetelności, ale również najświeżą technologicznie opcją.

Twój pierwszy dron? Cieszymy się, że chcesz nam zaufać i powierzyć złożenie modelu właśnie nam! Dobierzemy dla ciebie wszystkie części i podzespoły. Możesz liczyć na nasze wsparcie zarówno przed złożeniem (skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości) modelu, jak i już po otrzymaniu drona.

Kolejny model drona FPV lub profesjonalnie dobrana i złożona konstrukcja? Bardzo nam miło, że zwracasz się właśnie do nas! Możemy dla ciebie złożyć model lub przygotować same części do samodzielnego montażu. Specjalizujemy się w dronach racingowych, freestylowych. Możemy złożyć dla ciebie także cienwhoopa czy drona do nagrywania.

Jakie drony możemy dla ciebie zbudować?

Szkoleniowe i rekreacyjne
Cinematic i CineRace - Do Nagrywania
Racingowe i Freestylowe
Cinewhoopy

Realizacje

Wiemy, że nic nie przekona Cię lepiej niż zdjęcia! Kliknij w przycisk poniżej, aby zobaczyć wszystkie nasze realizacje.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć