Ładowarka SkyRC T200 2 x 100W

409,77 zł

Nowy produkt

Producent:
SKYRC
Ilość:
2
Wysyłka:

Dzisiaj!

Dostępność:
Dostępny w magazynie
Dostawa:
Za darmo Sprawdź koszty dostawy
Prezent

Już wkrótce!

SkyRC T200

Ładowarka SkyRC T200 posiada najbardziej kompaktowa konstrukcję, zajmując minimalną ilość miejsca, zajmuje zaledwie tyle miejsca co kilka akumulatorów. Ładowarka dostarcza 100 watów zintegrowanej mocy przez każdy z obwodów ładowania. Za stylową obudową znajduje się wystarczająca moc, by ładować jednocześnie dwa akumulatory z natężeniem do 12 amperów na kanał, dzięki czemu błyskawicznie wpompujesz życie do szerokiego zakresu akumulatorów, od pakietów odbiornika po litowo-polimerowe akumulatory 6S lub NiMH  i NiCD 15S. Co więcej, ładowarka zapewnia pełną programowalność, której oczekuje się od nowoczesnej ładowarki wysokiej klasy.

Świetna kompaktowa dwukanałowa ładowarka SkyRc T200Oba kanały ładowania można programować i obsługiwać indywidualnie. T200 pozwala na inteligentne, automatyczne i jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów do ich maksymalnej pojemności. Co więcej ładowane cele nie muszą posiadać tej samej konfiguracji czy być tego samego typu. Poczuj całkowitą dowolność w wyborze pakietów do ładowania. T200 Pozwala na jednoczesne bezpieczne ładowanie 2 akumulatorów.Ładowarka posiada algorytm ładowania pozwalający na pracę z najbardziej powszechnymi typami akumulatorów - LiPo, LiIon, LiHV, LiFe, NiMH, NiCD i Pb. Interfejs XT60 zapobiega odwróconej biegunowości i zapewnia bardzo stabilne połączenie.


Umożliwia ładowanie wielu typów akumulatorów takich jak Li-Po Li-Ion


Zoptymalizowane oprogramowanie ASkyRC T200 posiada tzw. funkcję AUTO, które ustawia automatycznie natężenie prądu podczas ładowania oraz rozładowania. W szczególności w przypadku akumulatorów litowych funkcja pomaga zapobiec nadmiernemu naładowaniu, które może doprowadzić do wybuchu z winy użytkownika. Funkcja automatycznie wyłącza obwód i informuje użytkownika po wykryciu nieprawidłowości. Wszystkie programy w T200 są kontrolowane sygnałem obustronnym w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i zminimalizowania ilości problemów. Wszystkie ustawienia mogą być skonfigurowane przez użytkownika.Zoptymalizowane oprogramowanie pozwala na bezpieczne ładowanieOba kanały ładowania można programować i obsługiwać indywidualnie. T200 pozwala na inteligentne, automatyczne i jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów do ich maksymalnej pojemności. Co więcej ładowane cele nie muszą posiadać tej samej konfiguracji czy być tego samego typu. Poczuj całkowitą dowolność w wyborze pakietów do ładowania.
Panel składający się z pięciu przycisków i jasno podświetlonego ekranu LCD sprawiają, że obsługa urządzenia jest bezproblemowa nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Programy ładowania działają w podobny sposób, co inne ładowarki SkyRC, ale nawet jeśli jest to twój pierwszy kontakt z programowalną ładowarką, z łatwością będziesz przechodził pomiędzy parametrami, używając strzałek do góry i w dół, aby ustawić wartości, a potem klikając enter, aby potwierdzić.Prosta i intuicyjna obsługaAkumulatory AGM są łatwe w konserwacji, są bardzo stabilne i lżejsze od innych akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Chociaż mają tę samą strukturę, różnica w chemicznych składnikach przekłada się na dużą różnice w działąniu. Nie należy ładować akumulatorów AGM normalną ładowarką w trybie Pb. Tryb zimny pozwala ładować akumulator w niskiej temperaturze.


Umożliwia bezpieczne ładowanie akumulatorów AGM

 

Ładowarka została wyposażona w specjalną rączkę. Dzięki kompaktowej konstrukcji przy wadze poniżej 1 kg jest to najwygodniejsza ładowarka w transporcie.

Specjalny uchwyt ułatwia transport

Specyfikacja:

 • Zasilanie: DC 11-18 V lub  AC 100-240 V
 • Moc ładowania: 100Wx2
 • Moc rozładowania: 10W
 • Typ akumulatora: LiPo/LiIon/LiFe/LiHV 1-6S, NiMH/NiCd 1-15S, Pb 2-20V
 • Pojemność akumulatora: LiPo/LiIon/LiFe/LiHV 100-50000mAh, NiMH/NiCd 100-50000mAh, Pb 100-50000mAh
 • Prąd ładowania: 0,1-12A
 • Prąd rozładowania: 0,1-2A
 • Napięcie ładowania:
   LiPo: 4,18-4,25V/cela
   LiIon: 4,08-4,2V/cela
   LiFe: 3,58-3,7V/cela
   LiHV: 4,25-4,5V/cela
   NiMH/NiCD - Detekcja Delta-Peak
   Pb Normal: 2,4V/cela
   Pb AGM: 2,45V
   Pb Cold: 2,45V
 • Napięcie rozładowania:
   LiPo: 3,0-3,3V/cela
   LiIon: 2,9-3,2V/cela
   LiFe: 2,6-2,9V/cela
   LiHV: 3,1-3,4V/cela
   NiMH/NiCD - 0,1-1,1V/cela
 • Balanser: 2-6S
 • Materiał obudowy: Plastik
 • Wymiary: 178x135x96mm
 • Waga: 850g
 • Wyłącznik czasowy: 1-120 minut
 • Temperatura pracy: 0℃-40℃
 • Wyświetlacz: 2x16 LCD z podświetleniem
 • Zewnętrzne porty:
   Gniazdo balansera XH 1-6S
   Port czujnika temperatura
   Port akumulatora
   Wejście DC


Kupując sztuk Rabat Możesz zaoszczędzić

Facebook Comments ()

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć