Vifly Cam Switcher Przełącznik do kamer

39,77 zł

(39,77 zł szt.)

Nowy produkt

Producent:
VIFLY
Ilość:
6
Wysyłka:

W poniedziałek

Dostępność:
Dostępny w magazynie
Dostawa:
Za darmo Sprawdź koszty dostawy
Prezent

Już wkrótce!

Vifly Cam Switcher Przełącznik do kamer

Szybkie przełączanie aparatu (bezpośrednie podłączenie odbiornika)

Bez względu na to, czy jest to odbiornik radiowy PWM w samolocie, czy odbiornik SBUS/IBUS/DSMX na dronie wyścigowym, VIFLY Cam Switcher ma możliwość odbierania sygnału z obu z nich za pośrednictwem naszego zaawansowanego programu. W przeciwieństwie do innych produktów tego typu, które przesyłają sygnał drona sportowego przez kontroler lotu, VIFLY Cam Switcher łączy się bezpośrednio z odbiornikiem, co minimalizuje czas przejścia i zapewnia szybszą reakcję.

Łatwa konfiguracja i brak konfiguracji Betaflight

Chociaż odbiorniki radiowe SBUS/IBUS/DSMX w dronach wyścigowych nie mają wyjść kanału PWM, VIFLY Cam Switcher może odbierać sygnał bezpośrednio z odbiornika za pomocą własnego algorytmu. To nie zależy od kontrolera lotu i nie ma potrzeby ustawiania funkcji PINIO w Betaflight, ponieważ ustawienie jest bardzo skomplikowane dla większości dronów FPV.

Kompatybilny z dronami wyścigowymi i samolotami

VIFLY Cam Switcher to inteligentne akcesorium do odbioru sygnału z odbiornika PWM i odbiornika SBUS/IBUS/DSMX. Teraz możesz łatwo przełączać dwie kamery na dronie wyścigowym lub samolocie RC.

Mały i lekki

Rozmiar jest bardzo mały, tylko 9 x 18 mm, jest również doskonałym wyborem dla tinywhoopów i samolotów. Waga wynosi 0,5 g, co prawie nie ma wpływu na modele o wysokiej wydajności.

Specyfikacja

         Rozmiar (dł. x szer. x wys.):  9x18mm
         Waga: 0,5 grama
         Wejścia: 2
         Napięcie wejściowe:  4,2 - 25 V

Kupując sztuk Rabat Możesz zaoszczędzić

Facebook Comments ()

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć