Newsletter Avifly - Bądź na bieżąco!

Newsletter Avifly

Cześć!

Chcemy cię zaprosić do zapisania się do naszego newslettera. Warto? Jeszcze jak!

Otrzymasz informacje o najważniejszych dostawach i będziesz na bieżąco z życiem sklepu. W naszym biuletynie informujemy także o ciekawych produktach, które możesz znaleźć w naszej ofercie, a także od czasu do czasu przedstawiamy promocje oraz rabaty, które dostępne są tylko dla subskrybujących użytkowników ;)

Wiemy, że nie lubisz, kiedy ktoś spamuje twoją skrzynkę mailową – sami tego nie lubimy, dlatego postanowiliśmy zredukować do minimum ilość newsletterów – tak, aby trafiały do ciebie tylko najważniejsze informacje – swoiste perełki z życia naszego sklepu!

W jakiej częstotliwości wysyłamy do was newsletter?


1-3 razy w tygodniu. Nasze newslettery można podzielić na dwa typu:


1) „Bądź na bieżąco” – podsumowanie tygodnia. Cotygodniowy cykl, w którym prezentujemy ci skrót wszystkich informacji, jakie mogłeś znaleźć na naszych innych social media i stronie (informacje o nowych dostawach, promocjach czy postach na instagramie).
Jeśli nie masz czasu śledzić nas na bieżąco lub nie wyświetlają ci się nasze posty – to podsumowanie będzie idealnym rozwiązaniem dla ciebie!


2) Informacje o nowych dostawach oraz produktach z oferty. Te informacje pojawiają się nieregularnie, nie częściej jednak niż 1-2 razy w tygodniu. W newsletterze informujemy tylko o najważniejszych dostawach lub pojawianiu się produktów, o które pytacie najczęściej lub takie, na które czekaliśmy długi czas.

Zapisanie się do newslettera jest całkowicie bezpieczne! Jedyną informację, którą od ciebie chcemy to podanie swojego adresu e-mail. Nie potrzebujmy żadnych innych danych. A jeśli treści będą dla ciebie nieinteresujące – w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Zapisałeś się do newslettera, a nie otrzymujesz od nas żadnych wiadomości?

Po pierwsze – sprawdź swój SPAM. Zdarza się, że to włąśnie tam trafiają nasze wiadomści.

Po drugie dodaj adresy, z których wysyłamy newsletter: office@avifly.pl oraz sklpe@avifly.pl do listy zaufanych odbiorców.

Jeśli te kroki nie pomogą – skontaktuj się z nami! Sprawdzimy co się stało i spróbujemy pomóc, abyś mógł otrzymywać od nas najnowsze wiadomości.

Co to jest Newsletter?

Nic innego jak wiadomość mailowa z wyselekcjonowanymi informacjami i ofertą sklepu. Częstotliwość jej pojawiania się zależy od profilu i strategii działań danej firmy. Jest to całkowicie bezpłatna i dobrowolna opcja informacji, do której możesz zapisać się w każdej chwili.

To jak? Zapisujesz się? ;)

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć