Regulamin wypożyczalni

Regulamin wypożyczalni

1. Do wypożyczenia kamer potrzebne jest okazanie dwóch dowodów tożsamości np. dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja studencka. Drugim dowodem może być również dokonanie przedpłaty z konta bankowego pokrywającego się danymi z dowodu osobistego.

2. Z osobą wynajmującą sprzęt zwaną dalej Klientem podpisujemy umowę najmu. Zawarte są tam informacje o terminach, kosztach oraz warunkach najmu.

3. W przy odbiorze sprzętu zostaje pobrana ustalona kaucja, którą zwracamy przy zwrocie wypożyczonego sprzętu.

4. Przy wydawaniu oraz przy zwrocie podpisywane są stosowne protokoły – zdawczy i odbiorczy.

5. Po podpisaniu umowy, na okres jej trwania Klient przejmuje odpowiedzialność za wynajmowany sprzęt. W przypadku jego uszkodzenia, najemca pokrywa koszta naprawy, a w przypadku gdy jest niemożliwa, pokrywa koszta nowego, takiego samego sprzętu.
W przypadku kradzieży, kupujący zgłasza w najkrótszym możliwym czasie ten fakt na policję, następnie dostarcza nam kopię zgłoszenia. Najemca płaci wynajmującemu odszkodowanie w wysokości równowartości rynkowej wynajętego sprzętu.

6. Wynajęty sprzęt powinien zostać zwrócony w niezmienionym stanie. Wypożyczający ponosi pełną odpowiedzialność za sprzęt w którego jest posiadaniu.

7. Czas trwania najmu liczony jest przy odbiorze sprzętu i podpisaniu protokołu zdawczego.

8. Za każdy dzień zwłoki naliczana podwójna opłata jak za 1 dniowy najem

9. Doba liczona jest od godziny wypożyczenia sprzętu do dnia następnego tej samej godziny + dodatkowe 4h (jeżeli pozwalają na to godziny otwarcia punkt)

10. Najemca zobowiązuje się, że będzie użytkował wypożyczony sprzęt zgodnie z jego przeznaczeniem, właściwościami i przestrzegając przepisów technicznych. Jednocześnie ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne zdarzenia wynikłe z nieodpowiedniego korzystania.

Jak dokonać rezerwacji ?

1. Wybierz akcesoria które chcesz wynająć.
2. Zadzwoń na: 728-613-282 lub napisz e-mail na: wynajem@avifly.pl celem potwierdzenia dostępności i zarezerwowania terminu.

Gdzie odebrać i oddać ?

Nasz punkt mieści się w Chorzowie na ulicy Kaliny 77
Godziny otwarcia
Pon. 11:00- 19:00 Wt. - pt. 9:30 – 16:00
Sobota 9:30 – 13:00 Niedziela nieczynne

Przedłużenie okresu najmu.

Aby przedłużyć okres najmu należy skontaktować się telefonicznie pod numerem 728-613-282. Zastrzegamy możliwość odmowy przedłużenia najmu – nie zawsze możemy przedłużyć najem, sprzęt mógł zostać już zarezerwowany wcześniej. Dodatkowy najem liczony jest według cennika.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć