Systemy bezprzewodowego przekazywania wizji w modelarstwie RC, zazwyczaj pracujące w częstotliwości 5,8GHz. Składają się na nie nadajniki, odbiorniki oraz anteny. Nadajniki wraz z odbiornikami mogą działać na różnych kanałach, im więcej kanałów, tym mniejsza szansa na połączenie z przypadkowym urządzeniem i większa stabilność sygnału. Dodatkowo ...

Systemy bezprzewodowego przekazywania wizji w modelarstwie RC, zazwyczaj pracujące w częstotliwości 5,8GHz. Składają się na nie nadajniki, odbiorniki oraz anteny. Nadajniki wraz z odbiornikami mogą działać na różnych kanałach, im więcej kanałów, tym mniejsza szansa na połączenie z przypadkowym urządzeniem i większa stabilność sygnału. Dodatkowo nadajniki możemy sklasyfikować według mocy nadawczej, wraz z większą mocą poprawia się zasięg oraz odporność na przeszkody. W FPV wykorzystywane są różne rodzaje anten, najpopularniejsze to tzw. "koniczynki" cechujące się małą podatnością na zakłócenia i dużym zakresem działania.

Więcej

Nadajniki FPV - VTX 

Produktów: 16
0 Recenzje
89,77 zł
Oczekiwanie na dostawę
Out of stock
0 Recenzje
214,77 zł
Oczekiwanie na dostawę
Out of stock
1 Recenzje
119,52 zł
Nadajnik wideo 5,8GHz firmy Foxeer z zmienną mocą nadawczą. Daje możliwość lotów w grupie nawet 8 osób. Dobra kalibracja i ulepszone filtrowanie zapewnia czysty i pewny sygnał nadawczy. System zmniejszenia zapewniający brak zakłóceń podczas włączania nadajnika, będący problemem lotów w otoczeniu innych pilotów.
0 Recenzje
109,77 zł
Oczekiwanie na dostawę
Out of stock
-40%
0 Recenzje
87,56 zł 145,94 zł -40%
Oczekiwanie na dostawę
Out of stock
Pokazanych 1 - 16 z 16 produktów