• Obecnie brak na stanie
Podkładka do lutowania silikonowa
search
 • Podkładka do lutowania silikonowa
 • mata silikonowa serwisowa
 • mata serwisowa do lutowania
 • mata do naprawiania elektroniki
 • mata silikonowa łatwa w przechowywaniu
 • mata serwisowa lutownicza
 • mata organizer silikonowy
 • podkładka silikonowa do warsztatu
 • mata silikonowa z narzędziami
 • mata serwisowa organizer na narzędzia
 • mata silikonowa organizer na śrubki
 • mata serwisowa magnetyczny organizer na narzędzia

Mata silikonowa serwisowa podkładka organizer

59,77 zł
Brutto

Producent
Avifly
Ilość:
0
Wysyłka:
Brak informacji
Availability:
Obecnie brak na stanie
Supply:
for freeCheck delivery costs
Gift:
Soon!

Produkty powiązane

Silikonowa Mata Serwisowa 450x300mm

Silikonowa, antystatyczna mata serwisowa to niezbędne narzędzie w warsztacie każdego majsterkowicza i hobbysty. Wykonana ze specjalnego rodzaju silikonu, dzięki czemu jest odporna na ciepło. Doskonale sprawdza się w pracy z lutownicą czy pistoletem z klejem na gorąco.
Szereg różnego rodzaju przegródek – otwartych, zamykanych czy magnetycznych. Pozwala na sprawną organizację pracy i niweluje problem gubionych części. Mata chroni blat przed zniszczeniem i zarysowaniem. Jest antypoślizgowa, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że podczas pracy mata będzie się ślizgać po powierzchni i zniszczy twoje dzieło. Silikonowe wykonanie sprawia, że mata jest łatwa w czyszczeniu i bardzo prosta w przechowywaniu – wystarczy zwinąć ją rulon.

Infografika - mata silikonowa
Mata serwisowa sprawdzi się u majsterkowiczów czy elektroników, którzy potrzebują narzędzia/podkładki usprawniającego ich pracę. Mata odporna jest na wysokie temperatury (nawet 500°C) – doskonale poradzi sobie ze spadającą cyną czy lutowaniem poszczególnych elementów elektroniki. Boczne przegródki doskonale nadadzą się na organizację śrubek/przewodów czy aktualnie używanych części. Trzy oznaczone przegródki posiadają wbudowany magnez, dzięki czemu metalowe elementy pozostają na swoim miejscu. W dolnej części maty znalazło się miejsce na miarkę z centymetrowym podziałem o długości 36 cm. Ułatwi szybkie i precyzyjne odmierzenie elementów. Górna część maty została przeznaczona na organizację narzędzi – specjalne wyżłobienia (w tym część z magnetyczną wstawką) pozwalają odpowiednią organizację śrubokrętów, nożyków i skalpeli czy klejów. W lewej części znajdują się zamykane organizery o różnych wielkościach.

Mata silikonowa będzie również odpowiednim narzędziem dla wszystkich hobbystów! Jeśli zajmujesz się szeroko pojętym DIY, a może tworzysz biżuterię i inne artystyczne przedmioty? Mata sprawdzi się również u ciebie! Szereg przegródek – otwartych, zamykanych i magnetycznych będą idealnym miejscem do przechowywania części/koralików/elementów biżuterii – czy innych przedmiotów, które używasz podczas swojej pracy. Organizer na narzędzia to doskonałe miejsce na odłożenie szczypców, skalpeli i wszelkich niezbędnych ci narzędzi. Mata jest odporna na ciepło, dzięki czemu śmiało możesz pracować z pistoletem z klejem na gorąco, bez obawy o uszkodzenie stołu.
Cechy i funkcje:
-Przegródki i organizery – otwarte/magnetyczne/zamknięte – ułatwiające pracę i organizację
-Odporność na wysokie temperatury (do 500°C)
-Organizer na narzędzia
-Wbudowana linijka z centymetrową podziałką

Specyfikacja:
-mata silikonowa
-wymiary: 45x30 cm
-grubość: ~5mm

Brak widocznych na zdjęciach narzędzi w zestawie. 
Na razie nie dodano żadnej recenzji.