Silnik wyścigowy Emax RaceSpec RS2205S 2300KV

Emax

Sprawdź czas i koszta dostawy

2

69,38 zł

Kup na raty

 

Silnik wyścigowy Emax RaceSpec RS2205S 2300KVRS2205S to nowa wersja silników, które na zawsze zmieniły świat dronów wyścigowych. Aby po raz kolejny wyprzedzić konkurencję, Emax zdecydował się całkowite przeprojektowanie znanych nam rotorów, które dzięki temu pozwalają na osiągnięcie ciągu aż do 1180g. Wprowadzone usprawnienia to:


Nowa obudowa jest lżejsza, oraz niższa, co pozwala na łatwiejsze wyważenie i responsywność silnika

Zastosowano nowe, zakrzywione magnesy i zbliżono je do uzwojenia silnika – odległość między nimi to jedynie 0.1mm. Takie rozwiązanie wzmacnia oddziaływanie magnetyczne między tymi elementami i umożliwia osiągnięcie jeszcze większej prędkości.

Zrezygnowano z produkcji silników o różnych obrotach nakrętki – obecnie występują jedynie silniki o obrocie nakrętki CW. Dołączona do zestawu nakrętka jest samohamowna, co zapobiega jej odkręceniu przy obrocie w obydwóch kierunkach.

Oś została wzmocniona, a jej nagwintowana część jest pusta w środku. Dzięki temu jest ona mocniejsza i lżejsza. Zamiast tradycyjnej zawleczki, jest ona utrzymywana przez śrubkę, która zapobiega wypadnięciu łożyska podczas wyścigu.

Ciąg – dzięki powyższym zmianom, silniki te pozwalają osiągnąć aż 100g więcej ciągu niż standardowe RS2205


Parametry:

Kierunek obrotu nakrętki: CW

Kierunek obrotu silnika: CW oraz CCW

Długość: 30,5mm

Średnica: 27,9mm

Maksymalny ciąg: 1180g

Oś: M5

Najlepsze rezultaty dają śmigła 5 cali

Waga: 28.6g


Zestaw zawiera:

Silnik Emax RS2205S z nakrętką CW

Śruby do mocowania

Naklejki Emax

Produkty podobne