Podkładka pod Li-Po Ummagrip Battery Grip - TBS Edition

33,77 zł

Ilość:
9
Wysyłka:

Do 24h

Dostępność:
Dostępny w magazynie
Dostawa:
Za darmo Sprawdź koszty dostawy
Prezent

Już wkrótce!

Podkładka pod Li-Po Ummagrip Battery Grip - TBS Edition

Kiedy każda z część twojego quada musi działać perfekcyjnie, nie pozwól, by bateria była najsłabszym ogniwem. Po wyczerpujących poszukiwaniach Tommy Tibajia znalazł materiał, który wyeliminował problem wypadających akumulatorów. Ta bardzo lepka podkładka baterii utrzymuje pakiet w miejscu, wraz z wysokiej jakości rzepem wypadające i uszkodzone baterie należą już do przeszłości. Po wielu testach stworzono Ummagrip. Podkładkę dostajemy w rozmiarze 100x50x3mm który możemy dowolnie przycinać. Na pewno starczy nam go na kilka modeli, jest też wystarczająco gruby aby oddzielić akumulator od wystających śrub. Ummagrip mocuemy bezpośrednio na wysokiej jakości trwałym kleju 3M.

INSTRUKCJE CZYSZCZENIA:
Z czasem podkładka pokrywa się brudem co sprawia że traci swoje właściwości. Odkryliśmy, że wilgotna gąbka jest najlepszą metodą do czyszczenia Ummagripa. Woda jest wszystkim, czego potrzeba, aby kurz i brud oderwał się od podkładki. Gdy staje się czysta i sucha, powracają jej początkowe właściwości. Unikaj więc takich materiałów, jak ręczniki papierowe, chusteczki, koszulki lub szmaty, ponieważ mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc pozostawiając swoje cząstki. Chociaż Ummagrip jest wyjątkowo lepki, gdy jest czysty i wolny od kurzu, nie musi być idealnie czysty, aby nadal działać. Nawet pokryty kurzem, nadal chwyta baterie znacznie lepiej niż pianki lub gumowe podkładki. Ummagrip to nowy standard. Użycie czegokolwiek innego nie sprawdzi się tak dobrze jak ta on.

Kupując sztuk Rabat Możesz zaoszczędzić

Facebook Comments ()

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć