TBS Crossfire Diversity Nano RX

307,77 zł

Ilość:
1
Wysyłka:

W poniedziałek

Dostępność:
Dostępny w magazynie
Dostawa:
Za darmo Sprawdź koszty dostawy
Prezent

Już wkrótce!

Odbiornik TBS Crossfire Diversity Nano RX

Po raz kolejny TBS na nowo definiuje loty dalekiego zasięgu! TBS Crossfire Diversity Nano RX jest to najpotężniejszy, najmniejszy w pełni funkcjonalny odbiornik z Diversity który posiada dodatkowo możliwość osobnego zasilania baterią 1s dzięki czemu będzie działał nawet w przypadku utraty głównego zasilania.

Zaktualizuj swój nadajnik CROSSFIRE do wersji V2.88 lub nowszej przed zbindowaniem

Odbiornik TBS CROSSFIRE Diversity Nano to kompaktowy 8-kanałowy odbiornik R/C (PPM, SBUS i CRSF), z najlepszym w branży tłumieniem zakłóceń oraz rekordowym zasięgiem. Jest to jedyny odbiornik który posiada podwójne wejście, Diversity oparte na mikroprocesorach, z filtrowaniem i eliminacją szumów taką samą jak z pokładowych systemów wideo.

Tryb namierzania

Czy kiedykolwiek zgubiłeś samolot i straciłeś wiele godzin na jego poszukiwaniach czasami bezskutecznie? Zacznij używać systemu nawigacji TBS CROSSFIRE. Odbiornik jest wyposażony w port baterii LiPo, w którym można dodatkowy podłączyć pakiet 1s. Dzięki temu odbiornik może działać cały dzień, po tym jak straci główne zasilanie, i pozostała elektronika wysiądzie. Po odcięciu zasilania modelu zacznie  wysyłać sygnał, podając współrzędne GPS nawet jeśli w twoim samolocie nigdy nie było GPS, a także wysyłać sygnały radiowe, które pozwolą ci zlokalizować zgubiony model. Bateria będzie automatycznie ładowana po podłączeniu zasilania do modelu.

System Flarm

FLARM to technologia rozpoznawania ruchu i unikania kolizji w lotnictwie ogólnym, lekkich samolotach i UAV. TBS Crossfire Diversity Nano RX będzie mógł transmitować w sieci FLARM za darmo, odbieranie informacji o ruchu lotniczym w OSD wymaga dodatkowych licencji. W połączeniu z CORE PRO lub FPVision i TBS GPS, możesz uzyskać wirtualny radar pokazujący inne urządzenia FLARM wokół ciebie (do 3 km). Pozwala to na bezpieczną nawigację w zatłoczonej przestrzeni powietrznej lub na loty wraz ze znajomymi! Obce statki powietrzne zostaną ostrzeżone, jeśli twój dron znajdzie się na kursie kolizyjnym z nimi i odwrotnie.

Specyfikacja:

  • Waga: 1.8g (sam odbiornik)
  • Rozmiar: 24mm x 18mm
  • Wymagane oprogramowanie nadajnika: Firmware V2.87

Zawiera:

  • 1x TBS Crossfire Diversity Nano Receiver
  • 2x TBS Crossfire Micro Receiver Antenna
  • 1x Koszula termokurczliwa na odbiornik
  • 14x przewody w silikonowej izolacji w rozmiarze 30AWG

Kupując sztuk Rabat Możesz zaoszczędzić

Facebook Comments ()

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć