Ładowarka SkyRC B6 NANO DUO 2x100W 15A Bluetooth

535,57 zł

Nowy produkt


Producent:
SKYRC
Ilość:
0
Wysyłka:
Dostępność:
Oczekiwanie na dostawę
Dostawa:
Za darmo Sprawdź koszty dostawy
Prezent

Już wkrótce!

SkyRC B6 Nano Duo

Smart B6 nano duo to dwukanałowa ładowarka pozwalająca na ładowanie dwóch akumulatorów z mocą 200 W (po 100 W na kanał) i natężeniem 15 A. Przyjemny artystyczny design, wbudowany moduł Blueotooth pozwalający na pełną kontrolę z aplikacji i nowoczesne, dotykowe przyciski to tylko kilka z oferowanych przez urządzenie udogodnień.

B6 nano duo z modułem bluetooth umożliwiającym sterowanie poprzez aplikację.


Ładowarka posiada duży ekran LCD, który dzięki wysokiemu kontrastowi zapewnia świetną czytelność, a wszystkie najważniejsze informacje są widoczne na pierwszy rzut oka. Programowanie odbywa się za pomocą czterech dotykowych i czułych przycisków, co zapewnia bezproblemową obsługę.

Wysokiej jakości wyświetlacz który zapewnia bardzo łatwy odczyt insformacji.


B6 nano duo umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów. Jeśli korzystamy tylko z jednego kanału, to moc ładowania wynosi do 200 W. Przy korzystaniu z obu kanałów, moc dzieli się po 100 W na akumulator.

Ładowarka ta umożliwia ładowanie 2 akumulatorów jednocześnie.


Sterowany czujnikiem temperatury wentylator o wysokiej wydajności wraz z radiatorem skutecznie chłodzą urządzenie podczas pracy.

2 wydajne wentylatory plus radiator schładzają urządzenie podczas pracy.

Ładowarka posiada wbudowany zasilacz 100-240 V, dzięki czemu możesz z niej korzystać z każdego miejsca na ziemi. Korzystaj ze swoich jeżdżących i latających modeli, gdziekolwiek jesteś.

Możesz jej używać praktycznie wszędzie. Posiada wbudowany zasilacz który działa w zakresie napięć 110-230v

Dzięki aplikacji SkyCharger, która obsługuje również język polski, możemy bezprzewodowo zaktualizować oprogramowanie swojej ładowarki za pomocą urządzenia mobilnego. Aplikacja jest prosta w obsłudze i pozwala na ustawienie wszystkich parametrów ładowania. Aplikacja dostępna również w języku polskim.

Intuicyjna w obsłudze aplikacja ułatwia korzystanie z aplikacji.

W związku ze wzrastającą ilością typów akumulatorów i coraz bardziej zróżnicowanymi parametrami, konfiguracja akumulatorów może przysporzyć trudności, a każdy wymaga indywidualnie dostosowanych parametrów. Rewolucyjna funkcja SCAN TO GO pozwala na zeskanowanie kodu QR, w którym znajdować się będą wszystkie informacje dotyczące konfiguracji ładowania. Kod tworzymy w aplikacji SkyCharger, a następnie drukujemy i po przyklejeniu na akumulator skanujemy - proces ładowania lub rozładowania rozpocznie się automatycznie.


Specyfikacja:

 • Zasilanie: AC 100-240V
 • Moc ładowania: 200W (2 x 100W)
 • Moc rozładowania: 8W
 • Prąd ładowania: 0,1-15A
 • Prąd rozładowania: 0,1-3A
 • Typ ładowanych akumulatorów: LiPo/LiIon/LiFe/LiHV 1-6S; NiMH/NiCd 1-15S; Pb 2-20V
 • Ładowana pojemność akumulatorów: Lixx - 100-50000mAh; Nixx 100-50000mAh; Pb 100-50000mAh
 • Waga: 561g
 • Wymiary: 127x115x71mm
 • Zakres odczytu napięcia: 0,1-26,1V/cela
 • Prąd balansujący: Maks. 1000 mA/celaKupując sztuk Rabat Możesz zaoszczędzić

Facebook Comments ()

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć