Ładowarka cyfrowa SC-608 iSDT Smart Charger 150W

iSDT

Sprawdź czas i koszta dostawy

160,80 zł

Kup na raty

1 sztuk

 

Ładowarka cyfrowa iSDT Smart Charger 150W dla LiPo/LiIon/LiHV/NiMh/NICd


ISDT Smart Charger to rewolucja na scenie ładowarek. Niech nie zmyli Was jej niewielki rozmiar – oferuje moc ładowania nawet rzędu 150W! Posiada prosty i intuicyjny interfejs pozwalający na wybór wielu funkcji jednocześnie pozostając przejrzystym nawet dla nowicjuszy. Wszelkie operacje wykonywane są przy pomocy przycisku z pokrętłem, tego typu sterowanie jest niezwykle łatwe i eliminuje potrzebę nauki wielu skomplikowanych kombinacji przycisków. Jej rozmiar sprawia, że można ją zabrać absolutnie wszędzie.

Ekran IPS LCD 2,4”


Ekran ładowarki SC-608 może pochwalić się 260000 wyświetlanymi kolorami, z kątem widzenia rzędu 178 stopni, co wyróżnia to urządzenie na tle konkurencji. Wyświetlacz pozostaje czytelny nawet w warunkach bardzo jasnego oświetlenia.


System S.C.O.S (Smart Charger Operating System) – specjalnie zaprojektowany dla tej ładowarki


Dzięki wspomnianemu wcześniej wyświetlaczowi wysokiej jakości i intuicyjnie zaprojektowanemu interfejsowi wystarczy nawet krótkie spojrzenie, by dowiedzieć się wszystkiego o przebiegającym właśnie procesie ładowania. Również przeglądanie menu, czy wybór ustawień zajmują niewiele czasu, w przeciwieństwie do topornych menu standardowych ładowarek. Producent w planach ma stworzenie możliwości aktualizacji oprogramowania.


32-bitowy procesor ARM


Sercem ładowarki jest 32-bitowy ARM Cortex-M4 zastępujący standardowe, proste mikrokontrolery sterujące ładowaniem. Poprawia to jej osiągi nawet 20-krotnie, znacząco zwiększając przepływ danych.


Wysoka sprawność


Dzięki wykorzystaniu elementów najwyższej jakości ładowarka może pochwalić się wysoką sprawnością. Oznacza to, że więcej mocy trafia do Waszych akumulatorów, a straty są mniejsze. Miedź o wysokiej czystości poprawia przepływ ciepła w połączeniu z wentylatorem o wysokiej prędkości służącym do bezpośredniego chłodzenia.


Innowacyjne rozwiązania


Długość i szerokość ładowarki można porównać do wymiarów karty bankomatowej. Zastosowano gniazda XT60 zarówno w wejściu zasilającym, jak również w wyjściu do ładowania. Sterowanie odbywa się przy pomocy przycisku z pokrętłem, co jest niezwykle proste i wygodne. Ładowarka posiada również funkcje znane ze sprzętów z droższej półki cenowej, jak pomiar rezystancji wewnętrznej ogniwa, czy wsparcie dla ładowania pakietów nowej generacji LiHV (4.35V/celę).


Parametry:
Napięcie zasilania: 9-32V DC
Napięcie wyjściowe: 0-30V
Prąd ładowania: 0.1-8A
Prąd rozładowania: 0-3A
Maksymalna moc ładowania: 150W
Maksymalna moc rozładowania: 5W
Prąd balansowania: 500mA/celę
Maksymalna ilość celi: 6S
Wspierane typy akumulatorów: LiFe/LiIon/LiPo/LiHV (1-6S) NiMH/NiCd (1-18S) PB
Wyświetlacz: IPS LCD 2,4” 320x240 px
Temperatura pracy: 0-40ºC
• Wymiary: 88x58x34mm
Waga: 110g

Zestaw zawiera:
• Ładowarka iSDT SC-608 Smart Charger 150W – bez zasilacza
• Instrukcja obsługi w języku angielskim

Produkty podobne