Ładowarka B3 20W 1,6A z balanserem 2-3S

46,46 zł

Producent:
Ilość:
0
Wysyłka:
Dostępność:
Dostawa:
od 6,99 zł brutto Sprawdź koszty dostawy
Prezent

Już wkrótce!

 

Ładowarka B3 20W z balanserem 2-3S


IMAX B3 20W to mocniejsza wersja ładowarki B3. Prąd ładowania został zwiększony dwukrotnie, do poziomu 1,6A. Jest to najprostsze w obsłudze urządzenie tego typu. Przeznaczone jest do ładowania pakietów 2S oraz 3S. Podobnie jak jego poprzednik zasilane jest bezpośrednio z sieci.


Parametry:

Napięcie zasilania: 230V

Przeznaczone do ładowania pakietów 2-3S

Prąd ładowania: 1.6A

Maksymalna moc: 20W

Wymiary: 100x60x35mm

Waga: 180g


Uwaga! Prąd ładowania zawsze wynosi 1,6A. Wartość ta może okazać się zbyt duża dla mniejszych pakietów. Akumulatory dostępne w naszym sklepie mają bezpieczną wartość ładowania na poziomie 2C, zatem pojemność najmniejszego pakietu, który można naładować tą ładowarką wynosi 800mA.


Instrukcja ładowania:

Najpierw należy podłączyć ładowarkę do zasilania. Diody LED powinny zaświecić się na zielono.

Akumulator 2-3S należy podłączyć do portu balansera. Diody zmienią kolor na czerwony, a • proces ładowania rozpocznie się. Po naładowaniu jednej celi dioda ponownie zmieni kolor na zielony.

Gdy wszystkie cele zostaną naładowane, diody powinny świecić na zielono, co oznacza zakończenie procesu ładowania. Należy odłączyć ładowarkę od zasilania

Komentarze

Napisz swoją opinię

Ładowarka B3 20W 1,6A z balanserem 2-3S

Napisz swoją opinię

Facebook Comments ()

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć