Konkurs

Konkurs na najlepszy film FPV w Avifly

Masz ciekawy pomysł i zajawkę do kręcenia filmów z drona?

To świetna okazja, żeby wziąć udział w naszym konkursie na najlepszy film FPV nakręcony przy użyciu drona, w którym możesz zaprezentować swoje umiejętności!Nagrody w konkursie Avifly Najlepszy Film FPV

Oczywiście, że są! Pierwsze miejsce nagrodzimy Aparaturą Jumper T18. Drugie zestawem modelarskim: Lutownicą SEQURE SQ-D60B i matą silikonową. Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma zestaw modelarski w postaci maty samogojącej oraz skalpela.

Tematyka Konkursu Avifly


Dowolna – tobie pozostawiamy interpretację tego, jak powinien wyglądać najlepszy film FPV. Będzie to świetnie zmontowany film z twojego przelotu na torze? A może nagranie niesamowitej miejscówki? Krótki film fabularny? To może być dosłownie wszystko – dla nas liczy się twoja kreatywność, pomysł i twoje spojrzenie na temat! Naszym jedynym wymaganiem jest "spojrzenie z góry" - czyli nagranie filmy przy użyciu dowolnego drona.

Sprzęt wymagany do konkursu FPV


Dla nas najważniejszym kryterium jest pomysł! Nie wymagamy od ciebie nagrań w jakości 4k, nagrywanych najlepszym dostępnym obecnie na rynku sprzęcie! W naszym konkursie może wziąć udział każdy – od amatorów, którzy dopiero raczkują w temacie filmów FPV, po profesjonalistów, zajmujących się tą dziedziną już nieco dłużej. Ważne, aby był to film autorski – nagrany i przygotowany przez ciebie. Warunkiem koniecznym jest nagranie z drona.

Wymagania w konkursie Avifly


Do konkursu możesz zgłosić twój najlepszy film FPV, nagrywany za pomocą drona! Jego maksymalna długość może wynosić 4 minuty. Akceptowalne przez nas formaty to pliki .mov lub .mp4.
Sugerowany sposób wysyłki plików to link do Google Drive lub WeTransfer.


Przebieg Konkursu na najlepszy film FPV


Konkurs składa się z dwóch etapów.

I Etap – (25.08 – 30.09.2020r.) W tym etapie czekamy na wasze zgłoszenia drogą mailową (konkurs@avifly.pl). Mail powinien być zatytułowany „Avifilm – zgłoszenie konkursowe”.

W treści należy podać swoje imię i nazwisko, krótki opis tego, co znajduje się na filmie oraz informację na temat sprzętu, jakim był nagrywany film.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy od 5 do 8, naszym zdaniem najlepszych filmów, które przejdą do II Etapu naszego konkursu.

II Etap (5.10 – 18.10.2020r) W tym etapie to wy zdecydujecie, które filmy zwycięzcą! Najlepsze (naszym zdaniem) filmy opublikujemy w specjalnym poście na naszym facebooku. Waszym zadaniem będzie zagłosowanie (reakcjami) na najlepszy film. Nagrodzimy trzy filmy z największą ilością reakcji.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Jeśli macie jakieś pytania czy wątpliwości – możecie skontaktować się z nami tutaj.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć