Regulator ESC Emax Bullet 30A BLHeli_S DSHOT600

Emax

Sprawdź czas i koszta dostawy

6

62,73 zł

Kup na raty

Regulator ESC Emax Bullet 30A BLHeli_S DSHOTEMAX Bullet to przedstawiciel najnowszej generacji mikro regulatorów ESC działających w oparciu o oprogramowanie BLHeli_S. Bullet to w chwili najmniejszy i najlżejszy ESC dostępny na rynku. Jego największą zaletą jest fabryczne wsparcie dla DSHOT, pierwszego cyfrowego protokołu komunikacji między kontrolerem i regulatorem. Ponadto kompatybilny jest również z pozostałymi protokołami takimi jak Oneshot 125, Oneshot 42, czy Multishot, czyniąc go jednym z najbardziej wszechstronnych regulatorów dostępnych obecnie na rynku.Cechy:

Najlżejszy i najmniejszy ESC na rynku, zaprojektowany specjalnie dla dronów wyścigowych

Bullet korzysta z najnowszego oprogramowania BLHeli_S 16.5 wykorzystującego wszelkie dobrodziejstwa mikrokontrolera znajdującego się w regulatorze. Dzięki temu działa on płynnie i cicho.

Protokół DSHOT to pierwszy w pełni cyfrowy protokół komunikacji, oferujący korzyści takie jak większa rozdzielczość zakresu gazu, szybszy czas reakcji, stabilność, a także brak potrzeby kalibracji regulatora. DSHOT jest ciągle rozwijany, współpracuje z kontrolerami F4 z oprogramowaniem Betaflight.

Regulatory Bullet wykonane są z najwyższej jakości komponentów


Parametry:

Zasilanie: LiPo/LiHV 2-4S

Prąd stały: 30A

Prąd chwilowy: 40A

Waga: 4g z przewodami

Wymiary: 12x20mm

BEC: brak

Protokoły: DSHOT, Multishot, Oneshot