EMAX Bullet 35A BLHELI_S 3-6S ESC 6.3g DSHOT Onshot42 Multishot

Emax

Sprawdź czas i koszta dostawy

65,20 zł

Ten produkt nie jest już w magazynie

Kup na raty

Regulator ESC Emax Bullet 35A BLHeli_S DSHOTEMAX Bullet to przedstawiciel najnowszej generacji mikro regulatorów ESC działających w oparciu o oprogramowanie BLHeli_S. Bullet to w chwili najmniejszy i najlżejszy ESC dostępny na rynku. Jego największą zaletą jest fabryczne wsparcie dla DSHOT, pierwszego cyfrowego protokołu komunikacji między kontrolerem i regulatorem. Ponadto kompatybilny jest również z pozostałymi protokołami takimi jak Oneshot 125, Oneshot 42, czy Multishot, czyniąc go jednym z najbardziej wszechstronnych regulatorów dostępnych obecnie na rynku.Cechy:

Najlżejszy i najmniejszy ESC na rynku, zaprojektowany specjalnie dla dronów wyścigowych

Bullet korzysta z najnowszego oprogramowania BLHeli_S 16.5 wykorzystującego wszelkie dobrodziejstwa mikrokontrolera znajdującego się w regulatorze. Dzięki temu działa on płynnie i cicho.

Protokół DSHOT to pierwszy w pełni cyfrowy protokół komunikacji, oferujący korzyści takie jak większa rozdzielczość zakresu gazu, szybszy czas reakcji, stabilność, a także brak potrzeby kalibracji regulatora. DSHOT jest ciągle rozwijany, współpracuje z kontrolerami F4 z oprogramowaniem Betaflight.

Regulatory Bullet wykonane są z najwyższej jakości komponentów


Parametry:

Zasilanie: LiPo/LiHV 2-6S

Prąd stały: 35A

Prąd chwilowy: 40A

Waga: 6,3G  przewodami

Wymiary: 12x20mm

BEC: brak

Protokoły: DSHOT, Multishot, Oneshot