Drony Wyścigowe i Freestyle

Aktywne filtry

Poznaj najlepsze drony wyścigowe w naszym sklepie internetowym Avifly! Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę modeli dla amatorów wyścigów dronów!

 

Dzisiaj wyścigi dronów stają się coraz bardziej popularne. Drony wyścigowe, inaczej drony sportowe to specjalna kategoria dronów konstruowanych z myślą o fanach dużych prędkości i adrenaliny. To drony o uproszczonej konstrukcji, ale bardzo szybkie i zwrotne, dające możliwość podglądu na żywo – również przez gogle.

 

Sprawdź wszystkie drony wyścigowe, które dostępne są w naszym sklepie internetowym Avifly i wybierz dla siebie najszybszy model!
Drony z FPV dają możliwość spełnienia dziecięcych marzeń o zastaniu pilotem. FPV to inaczej podgląd w czasie rzeczywistym z kamery zamontowanej na multicopterze. Inaczej mówiąc, FPV to drony z podglądem na żywo, gdzie sterowanie odbywa przy obserwowaniu obrazu na monitorze. Loty takie dają niezwykle dużo zabawy i frajdy oraz nowych doświadczeń! Mają zastosowanie zarówno w profesjonalnym nagrywaniu z powietrza, dronach inspekcyjnych jak i dla czystego funu i zabawy! O tym czym jest FPV przeczytasz tutaj: Co to jest FPV

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć