T-MOTOR MCK 2207.5 V3. Nowa obiecująca wersja silników MCK.

23 marca 2021 Wyłącz przez Dawid

Nowe silniki T-MOTOR MCK 2207.5 V3

Silnik do drona wyścigowego FPV

Jest to nowa propozycja od T-MOTORA bazująca na poprzednich wersjach silników tworzonych wraz ze światowej sławy pilotem MCK. MCK jest nastolatkiem, który zdobywa kolejne tytuły w wyścigach dronów FPV, na jego koncie są już tytuły zdobywane na najbardziej cenionych zawodach na arenie międzynarodowej, należy do drużyny XBladesracing, która jest uważana za najlepsza drużynę na świecie. 

Silnik do drona wyścigowego z kamerą

Nowa wersja występuje w czarno-złotej kolorystyce co w opinii wielu osób może czynić je najładniejszymi silnikami, jest to wersja limitowana. O zaprojektowaniu silników o innym kV zadecydował sam MCK, jego umiejętności są tak nieprawdopodobne, że stwierdzono, że to silniki ograniczają jego szybkość podczas wyścigów dronów FPV. Nowe silniki pozwalają na osiąganie większych prędkości, gwarantując jednocześnie wytrzymałość oraz wysoką efektywność. 

Silnik do drona FPV przeznaczonego do

Do budowy silnika wykorzystano wysokiej jakości komponenty, które gwarantują długą pracę silnika utrzymując jego charakterystykę. Zastosowano japońskie markowe łożysko EZO 6847, które gwarantują, że po kilku spokojnych lotach będziemy odczuwali na nich luzów. Przy tańszych łożyskach jest to dość częstym problem. W dzwonku silnika możemy zobaczyć zaokrąglone magnesy, co zmniejsza odstęp pomiędzy nimi a stratorem na całej ich długości co gwarantuje lepszą wydajność silnika. 

Możliwości silników zamontowanych w dronie pilotowanym przez samego MCK

Comments

comments