T-MOTOR F1204. Propozycja idealna do mniejszych dronów.

25 marca 2021 Wyłącz przez Dawid

Silniki T-MOTOR F1204

Jest to nowa propozycja silników T-MOTOR F1204, która stara się wypełnić pewną silników ze stajni T-MOTORA które zapewniają dobre osiągi i wytrzymałość. Do tej pory głównie mogliśmy zobaczyć silniki w podobnym rozmiarze głównie mniejszych producentów oraz popularnych na rynku takich jak BetaFPV, iFlight, HappyModel.

Silniki do drona wyścigowego FPV typu toothpick

Silniki w rozmiarze 1204 są stosowane w modelach typu whoop oraz toothpick. Doskonale radzą sobie ze śmigłami 2.5″ – 3″ czyli z takimi, jakie są powszechnie używane mniejszych modelach. Niska waga wynosząca jedynie około 6 gramów licząc bez przewodów, co również sprzyja ich użyciu w takich konstrukcjach.

W silniku zastosowano mocowanie śmigieł typu T-MOUNT, które jest znane na rynku i sprawdzone w wielu konstrukcjach. Śmigło jest nakładane na wał o średnicy 1.5 mm, następnie możemy je dodatkowo zabezpieczyć dwoma śrubami M2, aby dodatkowo mieć pewność co do mocowania naszego śmigła. Takie mocowanie doskonale sprawdza się w silnikach ultralekkich, czyli takich jak ten. Dzięki popularności takiego mocowania możemy wybierać z dużej liczby dostępnych śmigieł, aby znaleźć te, które najbardziej odpowiadają naszym preferencjom.

Comments

comments